FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

INFORMACJE NA TEMAT ZAKUPU PSA

Kiedy i jak można zarezerwować szczeniaki?

Szczeniaki można rezerwować dopiero po ich urodzeniu. W ciągu kilku dni po przyjściu szczeniaków na świat umieszczamy ich zdjęcia na naszej stronie internetowej, a wszystkie osoby, które wyraziły wcześniej zainteresowanie otrzymują powiadomienie mailem o przyjściu szczeniaków na świat. Dostępne szczeniaki można znaleźć na naszej stronie w zakładce “SZCZENIAKI”. Jeśli chcesz zarezerwować, któregoś ze szczeniaków skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Gdzie znajduje się hodowla?

Nasza hodowla Amstaffów znajduje się w Wawrzeńczycach – województwo małopolskie, około 20 km od Krakowa. Znajdziesz nas łatwo w Google Maps pod nazwą “Hodowla Amstaffów – Blossoming Rose”.

Po jakim czasie można odebrać szczeniaka z hodowli?

Szczeniaka można najwcześniej odebrać, po tym jak przejdzie on tzw. przegląd hodowlany, dokonywany przez przedstawiciela Związku Kynologicznego w Polsce. Zazwyczaj przegląd ma miejsce 8 tygodni po narodzinach szczeniaków.

Czy szczeniaki posiadają rodowód i inne dokumenty?

Kupując psa w naszej hodowli, masz pewność, że będzie on posiadał wszystkie niezbędne dokumenty takie jak rodowód lub metrykę i książeczkę zdrowia. Szczeniaki są odrobaczane i przechodzę wszystkie niezbędne w danym wieku szczepienia.

Czy hodowla jest zarejestrowana?

Jesteśmy hodowlą zarejestrowaną w Związku Kynologicznym w Polsce (ZKwP) i Fédération Cynologique Internationale (FCI). Nasz przydomek hodowlany to “BLOSSOMING ROSE”